RETERRA ESTATE | Real Estate Development

Tallinn, Katusepapi tn 4

info@reterra.ee | 6 001 004

Privaatsuspoliitika
Elamuarendus Ärikinnisvara

Kodu ERMi pargis ootab Sind!

Raadimõisa Kodu on Eesti tunnustatud arhitektibüroo PIN poolt projekteeritud ERMi kõrvale loodav privaatne, looduslähedane ning kvaliteeti pakkuv elukeskkond.Raadimõisa pargi vahetusse lähedusse ehitatakse 8 valgusküllast 4-kordset maja, mida hakkavad omavahel ja Raadimõisa pargiga ühendama läbimõeldud kergliiklustee ning mille südameks saab olema lastesõbralik ühisala erinevate sportimisvõimalustega. Esimesed kaks maja valmivad juba 2020. aasta kevadel. Kesklinnast 8 minutilise sõidu kaugusel paiknev elukoht pakub võimalust nautida piisavalt privaatsust, lastele turvalist elu- ja mängukeskkonda, sportlikke tegevusi ning kultuurilisi elamusi. ERMi kõrval asub kohe bussipeatus, mis garanteerib stabiilse ühenduse keskusega. Lisaks on planeeritud eraldi bussipeatus ka otse arenduse ette.


Majade arv: 8
Korterite arv: 256
Arhitekt: PIN Arhitektid
Ehitajad: Mapri Ehitus OÜ ja NOBE


Vilmsi 7 – Väärikas kodu Kadriorus


Vilmsi 7 on täielikult renoveeritud ja muinsuskaitse all olev ajalooline puitmaja, milles on kokku vaid 8 unikaalset korterit. Vilmsi tänav 7 hoone asub Kadrioru ajalooliste tänavate Vilmsi ja Vesivärava vahel. Vanimad hooned seisavad siin juba 1887. aastast.

Nüüdisaegsetele tingimustele vastavaks viidud arenduses on taastatud põrandad ja proovitud säilitada alguspärastest lahendusest nii palju kui võimalik. Korterid on erineva suurusega (47–130 m²), olles sobilikud nii perele kui ka üksikisikule. Korteri sisearhitektuuri on aidanud läbi mõtelda tunnustatud sisearhitekt Aet Piel, kelle praktiline lähenemine on muutnud elamispinnad eriti unikaalseks. Paljudes korterites on taastatud vanad parkettpõrandad, kõrged uksed, stiilsed laekarniisid ja rosetid ning töökorras ilusad pottahjud. Lisaks kuulub nelja korteri juurde omaette privaatne õueala.

Vilmsi 7 – tänapäevane mugavus ajaloolises võtmes – inimesele, kes otsib unikaalset kodu!


Majade arv: 1
Korterite arv: 8
Arhitekt: renoveeritud (projekteeritud 1913.a. arhitekt O.Schott poolt)

WoHo hübriidkvartal - tulevikumaastik, kus asuvad Telia ja Pipedrive kontorid

WoHo (Work/Home) on tulevikku vaatav hübriidkvartal, kus põimuvad kaks elu lahutamatut poolt- kodu ja töö. Linna tuiksoonel asuv kvartal koosneb kahest 14- kordsest eksklusiivsest kõrghoonest ja ühest 500 - kohalisest parkimismajast. Hoonete kogumaht on 35 000 m2 ja igapäevaselt töötab siin 1300 tarka inimest. Kaasaegsed ja läbimõeldud tehnilised lahendused muudavad elu mugavaks, aitavad säästa loodust ja hoiavad kulud kontrolli all. Innovatsioon tõmbab ligi uuendusmeelseid ettevõtteid – esimene hoone on koduks Eesti suurimale telekommunikatsioonifirmale Telia ning teises hoones on kanda kinnitanud maailma vallutav Eesti IT ettevõte Pipedrive. Lisaks asuvad maja viiel ülemisel korrusel luksuslikud 3,2 m kõrguste ja maast laeni akendega 49 privaatset korterit, millest kolm korterit on äärmiselt luksuslikud Penthouse tüüpi.


  • Tallinna ettevõtlusauhind 2017. a nominent
  • Eesti Sisearhitektide Liidu 2017. a aastapreemia nominent
  • Parima BIM koostööprojekti auhind 2018

Kogumaht: 35 000 m2

Korterite arv: 49

Arhitekt: PIN Arhitektid

Ehitajad: AS Merko Ehitus, Mapri Ehitus ja NOBE

WoHo kvartal on loodud koostöös EKE Investi ja Polaria Kinnisvaraga.

Heathmont Group peakontor - rahvusvahelise IT ettevõtte moodne bürookompleks Kalamajas

2020. aasta alguses valmib Jahu ja Suur-Patarei tänavate nurgale kahest majast koosnev uudse küttelahendusega bürookompleks, kuhu tuleb kiiresti areneva ja rahvusvahelise IT ettevõtte Heathmont Grupi peakontor. Moodsas bürookompleksis luuakse töökohad kuni 250-le inimesele. Põimuvad vana ja uus- rekonstrueeritud saab vana ajalooline paekivist hoone ning selle naabriks tuleb pilkupüüdev uus ehitis. Tänu oma heale asukohale saab majadest nautida vaadet merele või jalutada mõne minutiga vanalinna.


Maht: 4800 m2

Arhitekt: Martin Aunin

Ehitajad: Mapri Ehitus OÜ ja NOBE

Arenduspartner: Invego OÜ

Lumina Kodud Tartus- Sinu elu uus kvaliteet

Lumina Kodud uusarendusse on rajatud kolm modernset kortermaja. Kodude asukohta valides on arvestatud kvaliteetse elukeskkonna kõige olulisemate aspektidega- looduse rohelus, kesklinna lähedus ja mugavused igapäevasteks toimetusteks. Majadel on kaasaegne arhitektuur ja kvaliteetne hoolikalt läbimõeldud sisekujundus. Kõikidel korteritel on suured aknad ja hubased rõdud ning iga kodu juurde kuulub ka 1. korrusel asuv panipaik ja parkimikoht.


Majade arv: 3

Korterite arv: 48

Arhitektid: Kadarik Tüür Arhitektid

Ehitaja: Mapri Ehitus

Hipodroomi

Üsna pea teeme algust eksklusiivse Hipodroomi kvartali arendamisega. Hipodroomi kvartal on üks Tallinna hinnatuimaid piirkondi, mis asub kergesti ligipääsetavas asukohas. Rajatavatest uutest korteritest on lummavad vaated Tallinna vanalinnale ning merele. Kohe kõrval asub park heade sportimisvõimalustega ning vähem kui kilomeetrise jalutuskäigu kaugusel Stroomi supelrand. Vahetusse lähedusse jäävad Pelgulinna ja Kalamaja mõnusad kohvikud ning ostud saab mugavalt tehtud Kristiine või Rocca al Mare ostukeskustes.

Tiskre Ärimaja – kontor kodu lähedal
Rannamõisa tee 38d, Haabersti

Tiskre Ärimaja annab piirkonna inimestele võimaluse saabuda tööle mööda kergliiklusteid jalutades, sõites jalgratta või rulluiskudega. Samas on autoga tööl käies võimalik liikuda üldisest liiklusvoolust vastupidises suunas ja sedasi ummikuid vältida. Ärimaja põhirõhk on kvaliteetsel sisekliimal, mis saavutatakse tulevikutehnoloogiat kasutades uudse jahutus- ja küttelahendusega. Hoones on pööratud erilist tähelepanu loomulikule valgusele. Maja esimesel korrusel asub esinduslik 70-kohaline liharestoran- MEAT Resto & Butchery, kus pakutakse hommikusööki, päeval ärilõunaid ja õhtul ootab teid hubane à la carte liharestoran.

Erastvere Hooldekeskuse 3800 ruutmeetrises kompleksi rendib Lõuna-Eesti Hooldekeskus AS, kes 2019. aastal avas seal looduskaunis Erastvere külas järve kaldal ööpäevaringset üldhooldusteenust pakkuva "Kanepi Kodu", mis on Põlvamaa suurim omataoline. Enam kui saja kohaga Kanepi Kodus pakutakse lisaks üldhooldekodu teenusele lisaks hooldusteenust ka voodihaigetele ning dementsetele inimestele. Kogu hoone on spetsiaalselt hooldekoduks ehitatud ning värskelt renoveeritud ning paigaldatud uus mööbel ning muu sisutus.

TÖÖSTUSE 54 - merevaatega korterid Kalamaja serval

Tööstuse 54 on Kalamajja ehitatav uus kaasaegne kortermaja, milles hakkavad avanema imelised vaated Tallinna lahele. Arendusest üle tee asub Arsenali Keskus, kus saab kiirelt ostelda, ligiduses paikneb veetlev Noblessneri jahisadam restoranide ning kohvikutega ja 300 meetri kaugusel Kalamaja pargis saab hommikut alustada mõnusa sörgiga.

Peterburi tee 15 elu- ja ärikvartal

Arendusfaasis on Peterburi tee 15 aadressile kerkiv moodne elu- ja ärikvartal. See unikaalne kvartal loob kiiresti arenevasse Tallinna piirkonda uue elustandardi. Kesklinna lähedus, väga head transpordiühendused linna või linnast välja liikumiseks, lennujaama ligidus ning Tallinna suurimate kaubanduskeskuste lähedus loob ideaalsed võimalused töötada ja elada linna kõige paremini ühendatud kvartalis.

Tabasalu Keskus on planeeritud Tabasalu aleviku südamesse mahuga 10 000 m2. Tegemist on kaasaegse kaubandus -ja teeninduskeskusega, kus esimesel korrusel paikneb Selveri kauplus, apteek ja muud vajalikud kiirteenused. Teistel korrustel asuvad erinevad toitlustus ning büroopinnad. Lisaks on planeeritud ka mõnus kohalik taluturg, pakkumaks ümbruskonna elanikele kvaliteetseid mahetooteid.

BAUSKAS elamukvartal Riias

Bauskas on põneva ajalooga tänav Riias teisepool jõge vanalinnast, kus 1830ndatel paiknes Eesti konsulaat. Bauskase elamukvartaliga luuakse piirkonda mitu uut moodsat kortermaja.

GROSTONAS - kortermaja Riias

Grostonase kortermaja arendusprojekt asub Riias Skansteses, mis on Riia üks perspektiivikamaid uusi piirkondi. Projekti läheduses paiknevad koolid, kauplused ja park.

Pähkli Kodu ridaelamud Tabasalu südames

Tabasalu Pähkli Kodu arendus on Eesti tipparhitektide poolt loodud Pähkli ja Sarapuu tänavate nurgal asuv kolmest moodsast ridaelamust koosnev terviklik elukeskkond. Elamispinnad on kaasaegsed ja ülimalt praktiliste siselahendustega. Valgusküllased majad on ehitatud energiasäästlikku kontseptsiooni järgides. Uus elamukompleks pakub elanikele võimalust elada roheluses ja mõnusas linnalähedases elukeskkonnas, kus kõik eluks oluline on vaid mõne minuti kaugusel. Kodu, mis asub just õiges kohas


Ridamajade arv: 24
Arhitektid: PIN Arhitektid
Ehitaja: Eston Ehitus
Arenduspartner: Invego OÜ

Suured ja eksklusiivsed kinnistud Viimsi poolsaarel

Mustika Villade üle 3000 m² kinnistud asuvad mere lähedal, linnapiirist 4 km kaugusel, männimetsa loodud uuselamurajoonis Pringi külas Mustika teel. Vaikse tupiktänava krundile on võimalik rajada kuni kahekorruseline eramu. Hoonestusala paigutus säilitab kõrghaljastusega loodusliku elukeskkonna. Jalutuskäigu kaugusel asub maaliline Haabneeme supelrand ja Viimsi vabaõhumuuseum. Kohe elurajooni piiril asub uus moodne Laanelinnu lasteaed, mõne kilomeetri kaugusel koolimaja ning Viimsi keskus. Mustika Villade kodu männimetsa rüpes sobib privaatsust hindavale inimesele.

Lucca StockOffice – Rannamõisa tee 50c, Haabersti

Lucca -StockOffice saab olema multifunksionaalne ärihoone, kus viiel kõrvuti asetseval ettevõttel on võimalus koondada kogu oma äri ühte kohta. Lähestikku saavad asetsema esinduslik kontor, müügisaal ja mahukas laoruum. 

Hoone hakkab asuma Tiskre ringi lähedal, mõneminutilise autosõidu kaugusel Rocca al Mare’st ja Tabasalust, mis loob piirkonna ja Harku valla elanikele alternatiivi igapäevasele tipptunni liiklusele. Lucca -StockOffice´i kontseptsioon tagab töötajatele mugava töökeskkonna, tasuta parkimise ning loob tingimused klientidele ettevõtte toodete presenteerimiseks kohapeal.