RETERRA ESTATE OÜ
Real Estate Development

Reg.nr. 12809907
Tallinn, Jõe tn 4a

info@reterra.ee
6 001 004

Privaatsuspoliitika
Elamuarendus Ärikinnisvara

Looduslähedane Tallinna uus linnak

Hipodroomi kvartal hõlmab nii elu- kui ärikeskkonda. Kokku on uusarenduses planeeritud 350 000m2 äri- ja elupinda, uus infrastruktuur, teed ja kommunikatsioonid. Looduslähedane Tallinna uus linnak, mille värav avab uksed uutele võimalustele.  Esimeses etapis ehitatakse välja 5 kortermaja 107 korteriga. Kokku on Hipodroomi alale planeeritud ligi 1000 uut korterit, kust avanevad lummavad vaated Tallinna vanalinnale ning merele. Hipodroomi ärikvartalisse on planeeritud ärihooned kogumahuga kuni 130 000m2. Siin leiavad oma koha nii väiksemad kui suuremad ettevõtted, olenemata tegevusvaldkonnast.

Hipodroomi kvartal asub kergesti ligipääsetavas asukohas. Siia kerkib linna üks atraktiivseim ja kvaliteetseim elamukvartal. Hipodroomi arenduse kõrval asub park heade sportimisvõimalustega ning vähem kui kilomeetrise jalutuskäigu kaugusel Stroomi supelrand. Paldiski maanteest Merimetsa teeni kulgevale promenaadile rajatakse pargid, looduslikud puhkealad ja tiik, mis pakuvad kohalikele elanikele vaikust ja rahu.Arhitektid: PIN

CityDuo – Luksuslik vaade linnale

City Duo sümboliseerib stiilset kombinatsiooni eksklusiivsest panoraamvaatega tornmajast ja hubase kodusoojusega täidetud kortermajast.

City torn on avara planeeringu ja silmapaistva fassaadiga 12-korruseline kõrghoone, millele lisavad luksuslikkust iga korteri juures olevad suured rõdud, disainitud fuajee ja lummav vaade linnale.


Korterite arv: 45
Arhitekt: QP Arhitektid & Allianss Arhitektid

Roheline kodu linnapiiril

Raemõisa uusarendus asub Rae vallas looduskaunis kohas vaid 3-minutilise sõidu kaugusel Tallinna linna piirist. Arenduse ligidal on mugavad võimalused Tallinna–Tartu maanteelt maha- ja pealesõiduks, mis tagavad kiire ühenduse linnaga. Koostöös PIN Arhitektidega kujundatud 2- ja 3-kordsed A-energiaklassiga hooned võluvad oma läbimõeldud arhitektuuri, mõnusate suurte rõdude, rohelise asukoha ning haaravate mängu- ja puhkealadega.

Kortermajade vahele on arvestatud piisavalt ruumi tagamaks elanikele igapäevane privaatsus ja mugavad parkimisvõimalused. Raemõisas võid muretult saata oma lapse õue teiste kaaslastega mängima, juua hommikukohvi päikesesillerduse saatel avaral terrassil ning teha õhtul mõnusat tervisesporti kõrval asuval kergliiklusteel.

See on Sinu elu rahuolu oaas otse suurlinna piiril!


Majade arv: 15
Korterite arv: 350
Arhitekt: PIN Arhitektid

Kodu Raadi pargi serval

Populaarse Raadimõisa Kodu arendaja poolt on nüüd eelmüügis Raadi südames uhiuus elamuarendus „Raadimõisa Pargimajad“. Siin kohtuvad PIN tipparhitektide looming, A-energiaklassiga hoonete kvaliteetne teostus tuntud ehitusfirma poolt ning suurepärane asukoht uues Tartu tõmbepiirkonnas. Looduskaunis Raadimõisa park asub arendusest otse üle tee, selle kõrval on mõnusad kergliiklusteed ning matkarajad sportimiseks.

Kiviviske kaugusel on Eesti Rahva Muuseum ning Tagurpidi Maja kultuuri nautlemiseks. Pargimajade elanikud ostlevad mugavalt kõrval asuvas COOP Konsumis. Nad saadavad enda lapsed kodulasteaeda ja lähedalasuvasse kooli, muretsemata kuidas viimased turvaliselt koolist koju jõuavad. Siin saad joosta pargis, mängida peitust või sõita tõuksiga. Kõik käe-jala juures. See on kodu, mis loob sulle ise võimalusi. Sinu ülesandeks on vaid võtta kõigest viimast.

Majade arv: 3
Korterite arv: 96
Arhitekt: PIN Arhitektid

Parka Kvartals roheline elamukvartal Riias

Bauskas on põneva ajalooga tänav Riia linna edelapoolses piirkonnas Daugava jõe vasakul kaldal, kus 1830ndatel paiknes Eesti konsulaat. Rohelise ja läbimõeldud uue Parka Kvartals elamukvartaliga luuakse piirkonda mitu uut moodsat kortermaja. Uue arenduse vahetus ligiduses on bussi- ja trammipeatus, mis võimaldab mugavalt liikuda ühistranspordiga. Samuti on elamukvartali läheduses mitmed koolid ja lasteaiad ning vaid 3 km kaugusel on lisaks tuntud Turiba eraülikool.


Korterite arv: 102

Staatus: ehituses

Arhitekt: SIA Tectum

Arenduspartner: Invego OÜ

Endine tööstuspiirkond saab uue näo

Tallinnas Nõmme linnaosas Hiiul asuv viljaelevaator saab uue näo ja hingamise, senine tööstuslik piirkond muutub asumi keskuseks, elevaatori olemasolev maht ja konstruktsioon säilitatakse.

Arendatav piirkond  jaguneb 30 protsendi ulatuses äri ja ühiskondlikuks alaks ning 70 protsendi ulatuses elukondlikult kasutatavaks. Äripinnad on kavandatud elevaatori esimesele ja viimasele korrusele, kuhu on plaanis luua ka ainulaadne toitlustus- või teeninduspind. Ülejäänud korrustel paiknevad korterid ning maa all autoparkla. Olemasolev tsiviilkaitse varjend elevaatori kõrval on kavandatud säilitada ja võtta kasutusse.

Keskse väljaku ääres, mis asub elevaatorist idas ehk Pärnu maantee pool, paikneb ka KOKO arhitektide visiooni järgi kogukonnamaja, mis oma olemuselt on saalhoone, kus toimuvad erinevad üritused, trennid jne. Kogukonnahoonega on seotud üks allesjäetav torn, mis tähistab olulist sõlmpunkti. Elevaatori ümber, põhja- ja lõunaossa on plaanis ehitada järgmises etapis madalad, kolmekorruselised kortermajad, mille igal korrusel paikneb 2-4 avarate terrassidega korterit.

Hiiu viljaelevaatori piirkond rajati peale II maailmasõda, selle kõrgeima hoonena ehitati  sihvakas viljaelevaator, mis on tänaseks oma kasutuseesmärgi kaotanud. Ala piirneb Peeter Suure Merekindluse raudtee vedurite ringdepooga. Piirkonnas on muutused juba alanud - kitsarööpmelise raudtee asemel on nüüd kergliiklustee ning värskelt on naabruses avatud Püha Johannese kool ja lasteaed.


Maht: 10 000m2
Korterite arv: 124
Arhitektid: KOKO

Kogukonna aktiivne ja kaasaegne kohtumispaik

Tabasalu aleviku südames asuv Tabasalu Keskus avati 2022 aasta lõpus. Tegemist on kaasaegse kaubandus -ja teeninduskeskusega, kus esimesel korrusel paikneb ruumikas Selveri toidupood, BENU apteek ja muud vajalikud kiirteenused. Spordihuvilisi tervitab populaarne 24/7 Fitness klubi. Keskuse II ja III korrusel tegutsevad aktiivselt kaubandus- ja teenindusettevõtted ning bürood.


Maht: 13 000 m2

Arhitekt: PIN Arhitektid

Staatus: ehituses

Lõputult võimalusi

Peterburi tee äärde kerkivasse ärikvartalisse on planeeritud luua büroo-, tootmis-, lao, kaubandus- ja teenindushooned. Kuue kinnistu kogumaht on kokku 24 988m2, maapealne bruto maht on kokku 44 055m2, maa-alune bruto maht on kokku 36 220m2.

Hooned arendatakse võttes arvesse ankurüürniku spetsiifilisi soove ja vajadusi ning rentnikul on võimalus kaasa rääkida hoone projekteerimises ja ehituses. Väga hea ligipääsetavusega Spektri kvartali läheduses elab üle saja tuhande inimese, olles potentsiaalseks tööjõuks ja teenuste ning toodete tarbijateks.

Spektri kvartal – lõputult võimalusi!


Maht: ca.40 000m2
Arhitektid: KTA

Tartu Tervisekeskus - Sinu tervise heaks

Tartu Tervisekeskuse asub Annelinna südames ja selle eesmärk on tõsta esmatasandi tervisteenuse kvaliteeti, muuta kompaktse lahenduse abil meditsiiniteenuse kasutajakogemust ning väärtustada erinevate teenuste pakkumise abil inimeste vaimset ja füüsilist heaolu.

Keskuses asub kaks hoonet - Tervisekeskus ja Tervisemaja, ning teenused on jagunenud nende vahel vastavalt loogiliselt paika pandud kontseptsioonile – et hea ja mugav oleks nii rentnikel kui kohaletulnutel. Keskuses asuvad lisaks perearstidele erinevad teenused beebidele, lastele kui peatsetele või juba lapsevanematele: keskuses asub beebide ja laste füsioteraapia, beebide ujutamise bassein, samuti logopeediteenus. Üldistest terviseteenustest leiab TÜ kliinikumi Psühhiaatriakliiniku, BENU apteegi ja optikapoe, Dentales hambaarstid, SYNLAB verevõtulabori, samuti eriarstid ja erinevad heaoluteenused ning eriabi. Laenutada saab erinevaid invatarbeid ning osta-kasutada muid eluks vajalikke tervisele suunatud teenuseid.

Loe keskusest pikemalt SIIT


Maht: 8000 m2

Aadress: Mõisavahe 34b/34c

Staatus: valmis 2019

Arenduspartner: Anne Medical OÜ

Raadi piirkonna omanäoline ja privaatne elurajoon

Ermi tänaval on selge nägu ja maastikuline identiteet, mida ei kohta kuskil mujal, ei Eestis ega mujal Euroopas. See kordumatu tänavaruum on sümbioos pargist ja tänavast. Lineaarse betoonpargi kandvaks vundamendiks on endise militaarlennuvälja ruleerimisraja superstruktuur oma 7x7 meetrise betoonruudustikuga. Viimastel aastatel toimunud Raadi piirkonna areng on olulisel määral suurendanud Ermi tänava kasutamise intensiivsust. Raadi piirkonda, Ermi tänav 10 asuvale kinnistule kerkib omanäoline ja privaatne elurajoon.

 

 


Korterite arv: 211
Arhitekt: KUU Arhitekt

Funktsionaalne uus linnak

Raadi alevis asuvate Rannaste, Kingu, Nuka ja Variku maa-alade planeeritud elukvartali üheks tugevuseks on kindlasti looduslähedane asukoht kohe Tartu linna külje all. Tartu kesklinn asub kõigest mõne kilomeetri kaugusel ja meie eesmärk on planeeringuprotsessi käigus leida võimalus kuidas uus elurajoon ühendada kesklinnaga. Tahame elanikule pakkuda mugavat võimalust jala või jalgrattaga liiklemiseks ning soovime anda panuse säästvate liikumisviiside osakaalu suurendamiseks Tartu lähiümbruses.

Võrreldes teiste piirkonnas arendatavate keskustega on Rannaste piirkonda planeeritud uue linnaku suureks eeliseks selle lähedus Tartu linnale, mis ise samuti areneb ja laieneb just Raadi poole ning saab uuea linnakuga ühendatud läbi ühise looduskaitseala. 

Molumba OÜ arhitektide poolt loodud linnaehitusliku visiooni tugevus on ala läbiv selge avaliku roheruumi telg, kus ääres ja sees on äri- ja ühiskondliku funktsiooniga hooned. Kavandatud korterelamud on jaotatud selgesti eristatavaks neljaks grupiks, iga korterelamute grupp moodustab omaette rakukese, mille äärealal kulgeb avalik tänavaruum ja tuumalal turvaline roheline hooviala .


Korterite arv: 540
Arhitektid: Molumba

Peetri tänava uus äri- ja elukvartal

Tartus Peetri tn 26 ja 26a kinnistutel on hetkel menetluses detailplaneering äri- ja elukvartali rajamiseks.

 

 


Maht: 24 700m²

Skanstes Rezidences - kortermaja Riias

Skanstes Rezidences kortermaja arendusprojekt asub Riias Skansteses, mis on Riia üks perspektiivikamaid uusi piirkondi. Projekti läheduses paiknevad Riga Arena, koolid, kauplused ja park. Vaid 10-15 minutilise jalutuskäigu kaugusel jäävad mitmed Riia populaarsed restoranid, kohvikud ning linna kõige hipsterlikum Miera tänav oma erinevate pop-up poodide, ateljeede ning vabaajaveetmisvõimalustega.


Korterite arv: 70

Staatus: MÜÜK ON ALANUD

Arhitekt: SIA Tectum

Privaatne korterelamu Tabasalu keskmes

Tabasalu südamesse planeeritav privaatne korterelamu koos äripindadega. Paiknemine Klooga maantee ääres tagab kortermajale hea ligipääsetavuse ning asukoha, kus kõik vajalikud teenused on käe-jala juures.


Korterite arv: 20
Arhitektid: Arhitekt11

TÖÖSTUSE 54 - merevaatega korterid Kalamaja serval

Tööstuse 54 on Kalamajja ehitatav uus kaasaegne kortermaja, milles hakkavad avanema imelised vaated Tallinna lahele. Arendusest üle tee asub Arsenali Keskus, kus saab kiirelt ostelda, ligiduses paikneb veetlev Noblessneri jahisadam restoranide ning kohvikutega ja 300 meetri kaugusel Kalamaja pargis saab hommikut alustada mõnusa sörgiga.

Peterburi tee 15 elu- ja ärikvartal

Arendusfaasis on Peterburi tee 15 aadressile kerkiv moodne elu- ja ärikvartal. See unikaalne kvartal loob kiiresti arenevasse Tallinna piirkonda uue elustandardi. Kesklinna lähedus, väga head transpordiühendused linna või linnast välja liikumiseks, lennujaama ligidus ning Tallinna suurimate kaubanduskeskuste lähedus loob ideaalsed võimalused töötada ja elada linna kõige paremini ühendatud kvartalis.


Maht: 27 000 m2

Staatus: projekteerimisel

Miera tänava elu- ja ärikvartal

Miera tänava ajalugu on tõestus legendist, et Riia ei saa kunagi valmis. Kunagi oli see vaid väike teerada üle linna piiri, mis viis surnuaeda, kuid aastate möödudes on sellest kasvanud dünaamiline, loominguline munakivitänav, mille näilise rahu aeg-ajalt purustab legendaarne tramm number 11.

Miera tänava kinnistutele rajatav elu- ja ärikvartal on projekteerimises.


Korterite arv: 162
Arhitekt: SIA Tectum

LEONHARD WEISSI büroo- ja laohoone

LEONHARD WEISSI uus lao-ja büroohoone Tartumaal on orienteeritud pakkuma kõrgkvaliteetseid lahendusi maailmatuntud kontserni klientidele. 1900 a. loodud LEONHARD WEISS on üks Saksamaa võimsamaid ja edukamaid ehitusettevõtteid, kelle Eesti tütarfirmale on arendanud Reterra Tartusse uue ning kaasaegse büroo- ja laopinna. B-energiaklassiga uus hoone asub vaid 1,5 km kaugusel Lõunakeskusest. Uues kompleksis on ette nähtud 57 töökohta, lisaks olme- ja riietusruumid 60-le välitöötajale.


Kogumaht: 1800 m2

Arhitekt: Arhitektuuristuudio Märk

Ehitaja: Mapri Ehitus

Kodu ERMi pargis ootab Sind!

Raadimõisa Kodu on Eesti tunnustatud arhitektibüroo PIN poolt projekteeritud ERMi kõrvale loodav privaatne, looduslähedane ning kvaliteeti pakkuv elukeskkond. Raadimõisa pargi vahetusse lähedusse ehitatakse 8 valgusküllast 4-kordset maja, mida hakkavad omavahel ja Raadimõisa pargiga ühendama läbimõeldud kergliiklustee ning mille südameks saab olema lastesõbralik ühisala erinevate sportimisvõimalustega. Esimesed neli maja on valmis ning kolmanda etapi majad on ehituses. Kesklinnast 8 minutilise sõidu kaugusel paiknev elukoht pakub võimalust nautida piisavalt privaatsust, lastele turvalist elu- ja mängukeskkonda, sportlikke tegevusi ning kultuurilisi elamusi. ERMi kõrval asub kohe bussipeatus, mis garanteerib stabiilse ühenduse keskusega. Lisaks on planeeritud eraldi bussipeatus ka otse arenduse ette.


Majade arv: 8
Korterite arv: 256
Arhitekt: PIN Arhitektid
Ehitajad: Mapri Ehitus OÜ (kõik etapid) ja NOBE (I etapp)


Lumina Kodud Tartus- Sinu elu uus kvaliteet

Lumina Kodud uusarenduses on leidnud endale uue kodu pea 450 elanikku. Asukohta valides on arvestatud kvaliteetse elukeskkonna kõige olulisemate aspektidega- looduse rohelus, kesklinna lähedus ja mugavused igapäevasteks toimetusteks. Majadel on kaasaegne arhitektuur ja kvaliteetne hoolikalt läbimõeldud sisekujundus. Must-valge fassaad, mis on tehtud klinkertellise ja puiduga, mõjub piirkonnas värskendavalt ning tekitab visuaalselt eristuva hoonestuse. Teise etapi kortermajad on A-energiaklassiga ning 3-aastase ehitusgarantiiga. Korteritel on valgusküllased toad ja vaated kahes suunas, et tagada piisav loomulik valgus. Lisaks panipaigad ning piisavalt parkimiskohti, et saaksid mugavalt liigelda.


Majade arv : 9

Korterite arv : 141

Arhitektid: Kadarik Tüür Arhitektid

Ehitaja: Mapri Ehitus

Tiskre Ärimaja – kontor kodu lähedal
Rannamõisa tee 38d, Haabersti

Tiskre Ärimaja annab piirkonna inimestele võimaluse saabuda tööle mööda kergliiklusteid jalutades, sõites jalgratta või rulluiskudega. Samas on autoga tööl käies võimalik liikuda üldisest liiklusvoolust vastupidises suunas ja sedasi ummikuid vältida. Ärimaja põhirõhk on kvaliteetsel sisekliimal, mis saavutatakse tulevikutehnoloogiat kasutades uudse jahutus- ja küttelahendusega. Hoones on pööratud erilist tähelepanu loomulikule valgusele. Maja esimesel korrusel asub esinduslik 70-kohaline liharestoran- MEAT Resto & Butchery, kus pakutakse hommikusööki, päeval ärilõunaid ja õhtul ootab teid hubane à la carte liharestoran.


Maht: 1500 m2

Arhitekt: Martin Aunin

Staatus: valmis 2017

Arenduspartner: Invego OÜ

Lucca StockOffice – Rannamõisa tee 50c, Haabersti

Lucca -StockOffice saab olema multifunksionaalne ärihoone, kus viiel kõrvuti asetseval ettevõttel on võimalus koondada kogu oma äri ühte kohta. Lähestikku saavad asetsema esinduslik kontor, müügisaal ja mahukas laoruum. 

Hoone hakkab asuma Tiskre ringi lähedal, mõneminutilise autosõidu kaugusel Rocca al Mare’st ja Tabasalust, mis loob piirkonna ja Harku valla elanikele alternatiivi igapäevasele tipptunni liiklusele. Lucca -StockOffice´i kontseptsioon tagab töötajatele mugava töökeskkonna, tasuta parkimise ning loob tingimused klientidele ettevõtte toodete presenteerimiseks kohapeal.  


Maht: 2000 m2

Staatus: projekteerimises

WoHo hübriidkvartal - tulevikumaastik, kus asuvad Telia ja Pipedrive kontorid

WoHo (Work/Home) on tulevikku vaatav hübriidkvartal, kus põimuvad kaks elu lahutamatut poolt- kodu ja töö. Linna tuiksoonel asuv kvartal koosneb kahest 14- kordsest eksklusiivsest kõrghoonest ja ühest 500 - kohalisest parkimismajast. Hoonete kogumaht on 35 000 m2 ja igapäevaselt töötab siin 1300 tarka inimest. Kaasaegsed ja läbimõeldud tehnilised lahendused muudavad elu mugavaks, aitavad säästa loodust ja hoiavad kulud kontrolli all. Innovatsioon tõmbab ligi uuendusmeelseid ettevõtteid – esimene hoone on koduks Eesti suurimale telekommunikatsioonifirmale Telia ning teises hoones on kanda kinnitanud maailma vallutav Eesti IT ettevõte Pipedrive. Lisaks asuvad maja viiel ülemisel korrusel luksuslikud 3,2 m kõrguste ja maast laeni akendega 49 privaatset korterit, millest kolm korterit on äärmiselt luksuslikud Penthouse tüüpi.


  • Tallinna ettevõtlusauhind 2017. a nominent
  • Eesti Sisearhitektide Liidu 2017. a aastapreemia nominent
  • Parima BIM koostööprojekti auhind 2018

Kogumaht: 35 000 m2

Korterite arv: 49

Arhitekt: PIN Arhitektid

Ehitajad: AS Merko Ehitus, Mapri Ehitus ja NOBE

WoHo kvartal on loodud koostöös EKE Investi ja Polaria Kinnisvaraga.

Heathmont Group peakontor - rahvusvahelise IT ettevõtte moodne bürookompleks Kalamajas

2020. aasta suvel valmis Jahu ja Suur-Patarei tänavate nurgale kahest majast koosnev uudse küttelahendusega bürookompleks, kus asub kiiresti areneva ja rahvusvahelise IT ettevõtte Heathmont Grupi peakontor. Moodsas bürookompleksis on töökohad kuni 250-le inimesele. Põimunud on vana ja uus - arhitekt Martin Aunini töö tulemusel on rekonstrueeritud vana ajalooline paekivist hoone ning selle naabriks on uus modernse disainiga büroohoone. Tänu oma heale asukohale saab majadest nautida vaadet merele või jalutada mõne minutiga vanalinna.


Maht: 4800 m2

Arhitekt: Martin Aunin

Ehitajad: Mapri Ehitus OÜ ja NOBE

Arenduspartner: Invego OÜ

Erastvere Hooldekeskuse 3800 ruutmeetrises kompleksi rendib Lõuna-Eesti Hooldekeskus AS, kes 2019. aastal avas seal looduskaunis Erastvere külas järve kaldal ööpäevaringset üldhooldusteenust pakkuva "Kanepi Kodu", mis on Põlvamaa suurim omataoline. Enam kui saja kohaga Kanepi Kodus pakutakse lisaks üldhooldekodu teenusele lisaks hooldusteenust ka voodihaigetele ning dementsetele inimestele. Kogu hoone on spetsiaalselt hooldekoduks ehitatud ning värskelt renoveeritud ning paigaldatud uus mööbel ning muu sisutus.


Maht: 3800 m2

Staatus: valmis

Ankurrentnik: Lõuna-Eesti Hooldekeskus AS

Vilmsi 7 – Väärikas kodu Kadriorus


Vilmsi 7 on täielikult renoveeritud ja muinsuskaitse all olev ajalooline puitmaja, milles on kokku vaid 8 unikaalset korterit. Vilmsi tänav 7 hoone asub Kadrioru ajalooliste tänavate Vilmsi ja Vesivärava vahel. Vanimad hooned seisavad siin juba 1887. aastast.

Nüüdisaegsetele tingimustele vastavaks viidud arenduses on taastatud põrandad ja proovitud säilitada alguspärastest lahendusest nii palju kui võimalik. Korterid on erineva suurusega (47–130 m²), olles sobilikud nii perele kui ka üksikisikule. Korteri sisearhitektuuri on aidanud läbi mõtelda tunnustatud sisearhitekt Aet Piel, kelle praktiline lähenemine on muutnud elamispinnad eriti unikaalseks. Paljudes korterites on taastatud vanad parkettpõrandad, kõrged uksed, stiilsed laekarniisid ja rosetid ning töökorras ilusad pottahjud. Lisaks kuulub nelja korteri juurde omaette privaatne õueala.

Vilmsi 7 – tänapäevane mugavus ajaloolises võtmes – inimesele, kes otsib unikaalset kodu!


Majade arv: 1
Korterite arv: 8
Arhitekt: renoveeritud (projekteeritud 1913.a. arhitekt O.Schott poolt)

Pähkli Kodu ridaelamud Tabasalu südames

Tabasalu Pähkli Kodu arendus on Eesti tipparhitektide poolt loodud Pähkli ja Sarapuu tänavate nurgal asuv kolmest moodsast ridaelamust koosnev terviklik elukeskkond. Elamispinnad on kaasaegsed ja ülimalt praktiliste siselahendustega. Valgusküllased majad on ehitatud energiasäästlikku kontseptsiooni järgides. Uus elamukompleks pakub elanikele võimalust elada roheluses ja mõnusas linnalähedases elukeskkonnas, kus kõik eluks oluline on vaid mõne minuti kaugusel. Kodu, mis asub just õiges kohas


Ridamajade arv: 24
Arhitektid: PIN Arhitektid
Ehitaja: Eston Ehitus
Arenduspartner: Invego OÜ

Suured ja eksklusiivsed kinnistud Viimsi poolsaarel

Mustika Villade üle 3000 m² kinnistud asuvad mere lähedal, linnapiirist 4 km kaugusel, männimetsa loodud uuselamurajoonis Pringi külas Mustika teel. Vaikse tupiktänava krundile on võimalik rajada kuni kahekorruseline eramu. Hoonestusala paigutus säilitab kõrghaljastusega loodusliku elukeskkonna. Jalutuskäigu kaugusel asub maaliline Haabneeme supelrand ja Viimsi vabaõhumuuseum. Kohe elurajooni piiril asub uus moodne Laanelinnu lasteaed, mõne kilomeetri kaugusel koolimaja ning Viimsi keskus. Mustika Villade kodu männimetsa rüpes sobib privaatsust hindavale inimesele.


Kinnistute arv: 16

Staatus: valmis 2016