RETERRA ESTATE
Real Estate Development

Tallinn, Jõe tn 4a

info@reterra.ee
6 001 004

Privaatsuspoliitika
Elamuarendus Ärikinnisvara

Raemõisa uusarendus asub Rae vallas looduskaunis kohas vaid 3-minutilise sõidu kaugusel Tallinna linna piirist. Arenduse ligidal on mugavad võimalused Tallinna–Tartu maanteelt maha- ja pealesõiduks, mis tagavad kiire ühenduse linnaga. Koostöös PIN Arhitektidega kujundatud 2- ja 3-kordsed A-energiaklassiga hooned võluvad oma läbimõeldud arhitektuuri, mõnusate suurte rõdude, rohelise asukoha ning haaravate mängu- ja puhkealadega.

Kortermajade vahele on arvestatud piisavalt ruumi tagamaks elanikele igapäevane privaatsus ja mugavad parkimisvõimalused. Raemõisas võid muretult saata oma lapse õue teiste kaaslastega mängima, juua hommikukohvi päikesesillerduse saatel avaral terrassil ning teha õhtul mõnusat tervisesporti kõrval asuval kergliiklusteel.

See on Sinu elu rahuolu oaas otse suurlinna piiril!


Majade arv: 15
Korterite arv: 350
Arhitekt: PIN Arhitektid

Populaarse Raadimõisa Kodu arendaja poolt on nüüd eelmüügis Raadi südames uhiuus elamuarendus „Raadimõisa Pargimajad“. Siin kohtuvad PIN tipparhitektide looming, A-energiaklassiga hoonete kvaliteetne teostus tuntud ehitusfirma poolt ning suurepärane asukoht uues Tartu tõmbepiirkonnas. Looduskaunis Raadimõisa park asub arendusest otse üle tee, selle kõrval on mõnusad kergliiklusteed ning matkarajad sportimiseks.

Kiviviske kaugusel on Eesti Rahva Muuseum ning Tagurpidi Maja kultuuri nautlemiseks. Pargimajade elanikud ostlevad mugavalt kõrval asuvas COOP Konsumis. Nad saadavad enda lapsed kodulasteaeda ja lähedalasuvasse kooli, muretsemata kuidas viimased turvaliselt koolist koju jõuavad. Siin saad joosta pargis, mängida peitust või sõita tõuksiga. Kõik käe-jala juures. See on kodu, mis loob sulle ise võimalusi. Sinu ülesandeks on vaid võtta kõigest viimast.

Majade arv: 3
Korterite arv: 96
Arhitekt: PIN Arhitektid

Tabasalu Keskus on planeeritud Tabasalu aleviku südamesse mahuga 13 000 m2. Tegemist on kaasaegse kaubandus -ja teeninduskeskusega, kus esimesel korrusel paikneb ruumikas Selveri toidupood, apteek ja muud vajalikud kiirteenused. Teistel korrustel asuvad erinevad toitlustus, teenindus, kaubandus ning büroopinnad. Lisaks on planeeritud ka mõnus toidutänav ning kohalik taluturg, pakkumaks ümbruskonna elanikele kvaliteetseid mahetooteid.


Maht: 13 000 m2

Arhitekt: PIN Arhitektid

Staatus: ehituses

Tartu Tervisekeskus - Sinu tervise heaks

Tartu Tervisekeskuse asub Annelinna südames ja selle eesmärk on tõsta esmatasandi tervisteenuse kvaliteeti, muuta kompaktse lahenduse abil meditsiiniteenuse kasutajakogemust ning väärtustada erinevate teenuste pakkumise abil inimeste vaimset ja füüsilist heaolu.

Tervisekeskuse teenindavad patsiente 9 perearsti ning 18 pereõde. Keskuse esimeses hoones asuvad lisaks perearstidele beebide ja laste füsioteraapia koos beebide ujutamise basseini ja logopeediteenusega, BENU apteek, SYNLAB verevõtulabor, ämmaemanda iseseisev vastuvõtt, laste reumatoloog, jalaravi kabinett ja prillipood.

Tervisekesuse teises hoones ehk Tervisemajas aitab külastajatel mugavalt ostelda ruumikas COOP Konsum Supermarket. Lisaks asub esimesel korrusel Urr ja Nurr lemmikloomade kauplus, Otepää Lihatööstuse Edgar esinduspood, invatarvete laenutus ja müük, APA restoran ja kohvik ning Itella pakiautomaat. Tervisemaja teisel korrusel osutuvad teenuseid Loomelind lastehoid, Dentales hambaarstid, röntgen, Vireo ning TÜ kliinikumi Psühhiaatriakliinik ning mitmed teised teenusepakkujad.


Maht: 8000 m2

Aadress: Mõisavahe 34b/34c

Staatus: valmis 2019

Arenduspartner: Anne Medical OÜ

Räni Äripark - Sinu äri uus kodu

Rajame just Teie ettevõttele sobiva büroo-, lao- või tootmishoone 1,5 km Lõunakeskusest.

Pikaajalisel ankurrentnikul on igakülgselt võimalus kaasa rääkida hoone ehituses ja projekteerimises ning hoone arendatakse võttes arvesse rentniku kõiki vajadusi. Rentnikuga sõlmitakse pikaajaline rendileping. Võimalus arendada kogu hoone vaid ühe rentniku tarbeks või vajadusel jagada ja arendada pinnad erinevate rentnike jaoks. 

Räni Äripargis ja selle vahetus läheduses pakuvad teenuseid tuntud firmad nagu Leonhard Weiss OÜ, Motohoov OÜ ning Motohobi OÜ. Üle tee kinnistust asub kohe ka Olerex tankla. Maantee on aktiivse liiklusega ning soodustab klientide poolset külastamist.


Üldpind: kuni 2500 m²
Korruseid: 2
Energiamärgis: A

LEONHARD WEISSI büroo- ja laohoone

LEONHARD WEISSI uus lao-ja büroohoone Tartumaal on orienteeritud pakkuma kõrgkvaliteetseid lahendusi maailmatuntud kontserni klientidele. 1900 a. loodud LEONHARD WEISS on üks Saksamaa võimsamaid ja edukamaid ehitusettevõtteid, kelle Eesti tütarfirmale on arendanud Reterra Tartusse uue ning kaasaegse büroo- ja laopinna. B-energiaklassiga uus hoone asub vaid 1,5 km kaugusel Lõunakeskusest. Uues kompleksis on ette nähtud 57 töökohta, lisaks olme- ja riietusruumid 60-le välitöötajale.


Kogumaht: 1800 m2

Arhitekt: Arhitektuuristuudio Märk

Ehitaja: Mapri Ehitus

Kodu ERMi pargis ootab Sind!

Raadimõisa Kodu on Eesti tunnustatud arhitektibüroo PIN poolt projekteeritud ERMi kõrvale loodav privaatne, looduslähedane ning kvaliteeti pakkuv elukeskkond. Raadimõisa pargi vahetusse lähedusse ehitatakse 8 valgusküllast 4-kordset maja, mida hakkavad omavahel ja Raadimõisa pargiga ühendama läbimõeldud kergliiklustee ning mille südameks saab olema lastesõbralik ühisala erinevate sportimisvõimalustega. Esimesed neli maja on valmis ning kolmanda etapi majad on ehituses. Kesklinnast 8 minutilise sõidu kaugusel paiknev elukoht pakub võimalust nautida piisavalt privaatsust, lastele turvalist elu- ja mängukeskkonda, sportlikke tegevusi ning kultuurilisi elamusi. ERMi kõrval asub kohe bussipeatus, mis garanteerib stabiilse ühenduse keskusega. Lisaks on planeeritud eraldi bussipeatus ka otse arenduse ette.


Majade arv: 8
Korterite arv: 256
Arhitekt: PIN Arhitektid
Ehitajad: Mapri Ehitus OÜ (kõik etapid) ja NOBE (I etapp)


Lumina Kodud Tartus- Sinu elu uus kvaliteet

Lumina Kodud uusarendusse on juba rajatud kolm modernset kortermaja ning oleme alustanud II etapi majade müügi ja ehitusprotsessidega. Asukohta valides on arvestatud kvaliteetse elukeskkonna kõige olulisemate aspektidega- looduse rohelus, kesklinna lähedus ja mugavused igapäevasteks toimetusteks. Majadel on kaasaegne arhitektuur ja kvaliteetne hoolikalt läbimõeldud sisekujundus. Must-valge fassaad, mis on tehtud klinkertellise ja puiduga, mõjub piirkonnas värskendavalt ning tekitab visuaalselt eristuva hoonestuse. Teise etapi kortermajad on A-energiaklassiga ning 3-aastase ehitusgarantiiga. Korteritel on valgusküllased toad ja vaated kahes suunas, et tagada piisav loomulik valgus. Lisaks panipaigad ning piisavalt parkimiskohti, et saaksid mugavalt liigelda.


Majade arv : 9

Korterite arv : 141

Arhitektid: Kadarik Tüür Arhitektid

Ehitaja: Mapri Ehitus

WoHo hübriidkvartal - tulevikumaastik, kus asuvad Telia ja Pipedrive kontorid

WoHo (Work/Home) on tulevikku vaatav hübriidkvartal, kus põimuvad kaks elu lahutamatut poolt- kodu ja töö. Linna tuiksoonel asuv kvartal koosneb kahest 14- kordsest eksklusiivsest kõrghoonest ja ühest 500 - kohalisest parkimismajast. Hoonete kogumaht on 35 000 m2 ja igapäevaselt töötab siin 1300 tarka inimest. Kaasaegsed ja läbimõeldud tehnilised lahendused muudavad elu mugavaks, aitavad säästa loodust ja hoiavad kulud kontrolli all. Innovatsioon tõmbab ligi uuendusmeelseid ettevõtteid – esimene hoone on koduks Eesti suurimale telekommunikatsioonifirmale Telia ning teises hoones on kanda kinnitanud maailma vallutav Eesti IT ettevõte Pipedrive. Lisaks asuvad maja viiel ülemisel korrusel luksuslikud 3,2 m kõrguste ja maast laeni akendega 49 privaatset korterit, millest kolm korterit on äärmiselt luksuslikud Penthouse tüüpi.


  • Tallinna ettevõtlusauhind 2017. a nominent
  • Eesti Sisearhitektide Liidu 2017. a aastapreemia nominent
  • Parima BIM koostööprojekti auhind 2018

Kogumaht: 35 000 m2

Korterite arv: 49

Arhitekt: PIN Arhitektid

Ehitajad: AS Merko Ehitus, Mapri Ehitus ja NOBE

WoHo kvartal on loodud koostöös EKE Investi ja Polaria Kinnisvaraga.

Heathmont Group peakontor - rahvusvahelise IT ettevõtte moodne bürookompleks Kalamajas

2020. aasta suvel valmis Jahu ja Suur-Patarei tänavate nurgale kahest majast koosnev uudse küttelahendusega bürookompleks, kus asub kiiresti areneva ja rahvusvahelise IT ettevõtte Heathmont Grupi peakontor. Moodsas bürookompleksis on töökohad kuni 250-le inimesele. Põimunud on vana ja uus - arhitekt Martin Aunini töö tulemusel on rekonstrueeritud vana ajalooline paekivist hoone ning selle naabriks on uus modernse disainiga büroohoone. Tänu oma heale asukohale saab majadest nautida vaadet merele või jalutada mõne minutiga vanalinna.


Maht: 4800 m2

Arhitekt: Martin Aunin

Ehitajad: Mapri Ehitus OÜ ja NOBE

Arenduspartner: Invego OÜ

Vilmsi 7 – Väärikas kodu Kadriorus


Vilmsi 7 on täielikult renoveeritud ja muinsuskaitse all olev ajalooline puitmaja, milles on kokku vaid 8 unikaalset korterit. Vilmsi tänav 7 hoone asub Kadrioru ajalooliste tänavate Vilmsi ja Vesivärava vahel. Vanimad hooned seisavad siin juba 1887. aastast.

Nüüdisaegsetele tingimustele vastavaks viidud arenduses on taastatud põrandad ja proovitud säilitada alguspärastest lahendusest nii palju kui võimalik. Korterid on erineva suurusega (47–130 m²), olles sobilikud nii perele kui ka üksikisikule. Korteri sisearhitektuuri on aidanud läbi mõtelda tunnustatud sisearhitekt Aet Piel, kelle praktiline lähenemine on muutnud elamispinnad eriti unikaalseks. Paljudes korterites on taastatud vanad parkettpõrandad, kõrged uksed, stiilsed laekarniisid ja rosetid ning töökorras ilusad pottahjud. Lisaks kuulub nelja korteri juurde omaette privaatne õueala.

Vilmsi 7 – tänapäevane mugavus ajaloolises võtmes – inimesele, kes otsib unikaalset kodu!


Majade arv: 1
Korterite arv: 8
Arhitekt: renoveeritud (projekteeritud 1913.a. arhitekt O.Schott poolt)

Hipodroomi


Üsna pea teeme algust eksklusiivse Hipodroomi kvartali arendamisega. Hipodroomi kvartal on üks Tallinna hinnatuimaid piirkondi, mis asub kergesti ligipääsetavas asukohas. Rajatavatest uutest korteritest on lummavad vaated Tallinna vanalinnale ning merele. Kohe kõrval asub park heade sportimisvõimalustega ning vähem kui kilomeetrise jalutuskäigu kaugusel Stroomi supelrand. Vahetusse lähedusse jäävad Pelgulinna ja Kalamaja mõnusad kohvikud ning ostud saab mugavalt tehtud Kristiine või Rocca al Mare ostukeskustes.

Tiskre Ärimaja – kontor kodu lähedal
Rannamõisa tee 38d, Haabersti

Tiskre Ärimaja annab piirkonna inimestele võimaluse saabuda tööle mööda kergliiklusteid jalutades, sõites jalgratta või rulluiskudega. Samas on autoga tööl käies võimalik liikuda üldisest liiklusvoolust vastupidises suunas ja sedasi ummikuid vältida. Ärimaja põhirõhk on kvaliteetsel sisekliimal, mis saavutatakse tulevikutehnoloogiat kasutades uudse jahutus- ja küttelahendusega. Hoones on pööratud erilist tähelepanu loomulikule valgusele. Maja esimesel korrusel asub esinduslik 70-kohaline liharestoran- MEAT Resto & Butchery, kus pakutakse hommikusööki, päeval ärilõunaid ja õhtul ootab teid hubane à la carte liharestoran.


Maht: 1500 m2

Arhitekt: Martin Aunin

Staatus: valmis 2017

Arenduspartner: Invego OÜ

Erastvere Hooldekeskuse 3800 ruutmeetrises kompleksi rendib Lõuna-Eesti Hooldekeskus AS, kes 2019. aastal avas seal looduskaunis Erastvere külas järve kaldal ööpäevaringset üldhooldusteenust pakkuva "Kanepi Kodu", mis on Põlvamaa suurim omataoline. Enam kui saja kohaga Kanepi Kodus pakutakse lisaks üldhooldekodu teenusele lisaks hooldusteenust ka voodihaigetele ning dementsetele inimestele. Kogu hoone on spetsiaalselt hooldekoduks ehitatud ning värskelt renoveeritud ning paigaldatud uus mööbel ning muu sisutus.


Maht: 3800 m2

Staatus: valmis

Ankurrentnik: Lõuna-Eesti Hooldekeskus AS

TÖÖSTUSE 54 - merevaatega korterid Kalamaja serval

Tööstuse 54 on Kalamajja ehitatav uus kaasaegne kortermaja, milles hakkavad avanema imelised vaated Tallinna lahele. Arendusest üle tee asub Arsenali Keskus, kus saab kiirelt ostelda, ligiduses paikneb veetlev Noblessneri jahisadam restoranide ning kohvikutega ja 300 meetri kaugusel Kalamaja pargis saab hommikut alustada mõnusa sörgiga.

Peterburi tee 15 elu- ja ärikvartal

Arendusfaasis on Peterburi tee 15 aadressile kerkiv moodne elu- ja ärikvartal. See unikaalne kvartal loob kiiresti arenevasse Tallinna piirkonda uue elustandardi. Kesklinna lähedus, väga head transpordiühendused linna või linnast välja liikumiseks, lennujaama ligidus ning Tallinna suurimate kaubanduskeskuste lähedus loob ideaalsed võimalused töötada ja elada linna kõige paremini ühendatud kvartalis.


Maht: 27 000 m2

Staatus: projekteerimisel

Parka Kvartals roheline elamukvartal Riias

Bauskas on põneva ajalooga tänav Riia linna edelapoolses piirkonnas Daugava jõe vasakul kaldal, kus 1830ndatel paiknes Eesti konsulaat. Rohelise ja läbimõeldud uue Parka Kvartals elamukvartaliga luuakse piirkonda mitu uut moodsat kortermaja. Uue arenduse vahetus ligiduses on bussi- ja trammipeatus, mis võimaldab mugavalt liikuda ühistranspordiga. Samuti on elamukvartali läheduses mitmed koolid ja lasteaiad ning vaid 3 km kaugusel on lisaks tuntud Turiba eraülikool.


Korterite arv: 102

Staatus: ehituses

Arhitekt: SIA Tectum

Arenduspartner: Invego OÜ

GROSTONAS - kortermaja Riias

Grostonase kortermaja arendusprojekt asub Riias Skansteses, mis on Riia üks perspektiivikamaid uusi piirkondi. Projekti läheduses paiknevad Riga Arena, koolid, kauplused ja park. Vaid 10-15 minutilise jalutuskäigu kaugusel jäävad mitmed Riia populaarsed restoranid, kohvikud ning linna kõige hipsterlikum Miera tänav oma erinevate pop-up poodide, ateljeede ning vabaajaveetmisvõimalustega.


Korterite arv: 70

Staatus: projekteerimisel

Arhitekt: SIA Tectum

Pähkli Kodu ridaelamud Tabasalu südames

Tabasalu Pähkli Kodu arendus on Eesti tipparhitektide poolt loodud Pähkli ja Sarapuu tänavate nurgal asuv kolmest moodsast ridaelamust koosnev terviklik elukeskkond. Elamispinnad on kaasaegsed ja ülimalt praktiliste siselahendustega. Valgusküllased majad on ehitatud energiasäästlikku kontseptsiooni järgides. Uus elamukompleks pakub elanikele võimalust elada roheluses ja mõnusas linnalähedases elukeskkonnas, kus kõik eluks oluline on vaid mõne minuti kaugusel. Kodu, mis asub just õiges kohas


Ridamajade arv: 24
Arhitektid: PIN Arhitektid
Ehitaja: Eston Ehitus
Arenduspartner: Invego OÜ

Suured ja eksklusiivsed kinnistud Viimsi poolsaarel

Mustika Villade üle 3000 m² kinnistud asuvad mere lähedal, linnapiirist 4 km kaugusel, männimetsa loodud uuselamurajoonis Pringi külas Mustika teel. Vaikse tupiktänava krundile on võimalik rajada kuni kahekorruseline eramu. Hoonestusala paigutus säilitab kõrghaljastusega loodusliku elukeskkonna. Jalutuskäigu kaugusel asub maaliline Haabneeme supelrand ja Viimsi vabaõhumuuseum. Kohe elurajooni piiril asub uus moodne Laanelinnu lasteaed, mõne kilomeetri kaugusel koolimaja ning Viimsi keskus. Mustika Villade kodu männimetsa rüpes sobib privaatsust hindavale inimesele.


Kinnistute arv: 16

Staatus: valmis 2016

Lucca StockOffice – Rannamõisa tee 50c, Haabersti

Lucca -StockOffice saab olema multifunksionaalne ärihoone, kus viiel kõrvuti asetseval ettevõttel on võimalus koondada kogu oma äri ühte kohta. Lähestikku saavad asetsema esinduslik kontor, müügisaal ja mahukas laoruum. 

Hoone hakkab asuma Tiskre ringi lähedal, mõneminutilise autosõidu kaugusel Rocca al Mare’st ja Tabasalust, mis loob piirkonna ja Harku valla elanikele alternatiivi igapäevasele tipptunni liiklusele. Lucca -StockOffice´i kontseptsioon tagab töötajatele mugava töökeskkonna, tasuta parkimise ning loob tingimused klientidele ettevõtte toodete presenteerimiseks kohapeal.  


Maht: 2000 m2

Staatus: projekteerimises