• RETERRA ESTATE  | Real Estate Development
  • Tallinn, Katusepapi tn 4
  • info@reterra.ee | 6 001 004

Kodu ERMi pargis ootab Sind!

 

Raadimõisa Kodu on Eesti tunnustatud arhitektibüroo PIN poolt projekteeritud ERMi kõrvale loodav privaatne, looduslähedane ning kvaliteeti pakkuv elukeskkond.Raadimõisa pargi vahetusse lähedusse ehitatakse 8 valgusküllast 4-kordset maja, mida hakkavad omavahel ja Raadimõisa pargiga ühendama läbimõeldud kergliiklustee ning mille südameks saab olema lastesõbralik ühisala erinevate sportimisvõimalustega. Esimese etapi korterid valmivad 2020. aasta esimese pooles. Kesklinnast 8 minutilise sõidu kaugusel paiknev elukoht pakub võimalust nautida piisavalt privaatsust, lastele turvalist elu- ja mängukeskkonda, sportlikke tegevusi ning kultuurilisi elamusi. ERMi kõrval asub kohe bussipeatus, mis garanteerib stabiilse ühenduse keskusega. Lisaks on planeeritud eraldi bussipeatus ka otse arenduse ette.

Vaata kodulehte

WoHo kvartal - Tulevikumaastik ootab Sind!

Mustamäe tee 3, Tallinn

 

WoHo on tulevikku vaatav hübriidkvartal, kus põimuvad kaks elu lahutamatut poolt- kodu ja töö. Linna tuiksoonele loodava mahuka projekti esimene etapp koosneb kahest 14- kordsest eksklusiivsest kõrghoonest ja ühest 500 - kohalisest parkimismajast. 2018 valmivate hoonete kogumaht on 36 000m2 ja igapäevaselt töötab siin 1400 tarka inimest. Lähitulevikus kujuneb Woho kvartal linna hinnatuimaks ning suurimaks äri-ning elu keskkonnaks, kus hooned ja ümbritsev rohekeskkond loovad unikaalse terviku. Kaasaegsed ja läbimõeldud tehnilised lahendused muudavad elu mugavaks, aitavad säästa loodust ja hoiavad kulud kontrolli all. Innovaatsioon tõmbab ligi innovaatilisi ettevõtteid – esimene hoone on koduks Eesti suurimale telekommunikatsioonifirmale Telia. Teises hoones on kanda kinnitanud maailma vallutav Eesti IT ettevõte Pipedrive. Lisaks asuvad maja viiel ülemisel korrusel luksuslikud 3,2m kõrguste ja maast laeni akendega 49 korterit, millest kolm korterit on äärmiselt luksuslikud Penthouse tüüpi. Samuti avab hoones uksed igapäevaselt maitseelamusi pakkuv restoran Fredo. 

HEAD ASJAD SÜNNIVAD KOOSTÖÖS

WoHo kvartal on loodud koostöös EKE Investi ja Polaria Kinnisvaraga.

Vaata kodulehte

Tiskre Ärimaja – kontor kodu lähedal

Rannamõisa tee 38d, Haabersti

 

Tiskre Ärimaja annab piirkonna inimestele võimaluse saabuda tööle mööda kergliiklusteid jalutades, sõites jalgratta või rulluiskudega. Samas on autoga tööl käies võimalik liikuda üldisest liiklusvoolust vastupidises suunas ja sedasi ummikuid vältida. Ärimaja põhirõhk on kvaliteetsel sisekliimal, mis saavutatakse tulevikutehnoloogiat kasutades uudse jahutus- ja küttelahendusega. Hoones on pööratud erilist tähelepanu loomulikule valgusele. Maja esimesel korrusel asub esinduslik 70-kohaline liharestoran- MEAT Resto & Butchery, kus pakutakse hommikusööki, päeval ärilõunaid ja õhtul ootab teid hubane à la carte liharestoran.

Vaata kodulehte

Pähkli Kodu ridaelamud Tabasalu südames

 

Tabasalu Pähkli Kodu arendus on Eesti tipparhitektide poolt loodud Pähkli ja Sarapuu tänavate nurgal asuv kolmest moodsast ridaelamust koosnev terviklik elukeskkond. Elamispinnad on kaasaegsed ja ülimalt praktiliste siselahendustega. Valgusküllased majad on ehitatud energiasäästlikku kontseptsiooni järgides. Uus elamukompleks pakub elanikele võimalust elada roheluses ja mõnusas linnalähedases elukeskkonnas, kus kõik eluks oluline on vaid mõne minuti kaugusel. Kodu, mis asub just õiges kohas.

Vaata kodulehte

Lucca StockOffice – Rannamõisa tee 50c, Haabersti

 

Lucca -StockOffice saab olema multifunksionaalne ärihoone, kus viiel kõrvuti asetseval ettevõttel on võimalus koondada kogu oma äri ühte kohta. Lähestikku saavad asetsema esinduslik kontor, müügisaal ja mahukas laoruum. 

Hoone hakkab asuma Tiskre ringi lähedal, mõneminutilise autosõidu kaugusel Rocca al Mare’st ja Tabasalust, mis loob piirkonna ja Harku valla elanikele alternatiivi igapäevasele tipptunni liiklusele. Lucca -StockOffice´i kontseptsioon tagab töötajatele mugava töökeskkonna, tasuta parkimise ning loob tingimused klientidele ettevõtte toodete presenteerimiseks kohapeal.  

Mustika Villad- suured ja eksklusiivsed kinnistud Viimsi poolsaarel

 

Mustika Villade üle 3000 m² kinnistud asuvad mere lähedal, linnapiirist 4 km kaugusel, männimetsa loodud uuselamurajoonis Pringi külas Mustika teel. Vaikse tupiktänava krundile on võimalik rajada kuni kahekorruseline eramu. Hoonestusala paigutus säilitab kõrghaljastusega loodusliku elukeskkonna. Jalutuskäigu kaugusel asub maaliline Haabneeme supelrand ja Viimsi vabaõhumuuseum. Kohe elurajooni piiril asub uus moodne Laanelinnu lasteaed, mõne kilomeetri kaugusel koolimaja ning Viimsi keskus. Mustika Villade kodu männimetsa rüpes sobib privaatsust hindavale inimesele.

 

Vaata kodulehte

Vilmsi 7 – Väärikas kodu Kadriorus

 

Üsna pea valmib väärikalt ja täielikult renoveeritud muinsuskaitse all olev 1913. aastast pärit ajalooline ning klassikaline kortermaja Kadriorus. Kolmekorruselise kivist sokliga puust elumaja taastamise käigus rajatakse kaheksa ajaloolise hõnguga, kuid tänapäevastele tingimustele vastavat hubast korterit. Korterid on erineva suurusega (47-130 m²). Paljudes korterites renoveeritakse ajaloolised parkettpõrandad, uksed ning suursugused pottahjud.

Vaata kodulehte

Lumina Kodud Tartus- Sinu elu uus kvaliteet

 

Lumina Kodud uusarenduse käigus rajatakse kolm modernset kortermaja. Kodude asukohta valides on arvestatud kvaliteetse elukeskkonna kõige olulisemate aspektidega- looduse rohelus, kesklinna lähedus ja mugavused igapäevasteks toimetusteks. Majadel on kaasaegne arhitektuur ja kvaliteetne hoolikalt läbimõeldud sisekujundus. Kõikidel korteritel on suured aknad ja hubased rõdud ning iga kodu juurde kuulub ka 1. korrusel asuv panipaik ja parkimikoht.

 

Vaata kodulehte

Kalasadama büroohooned

 

2020. aasta alguses valmib Jahu ja Suur-Patarei tänavate nurgale kahest majast koosnev bürookompleks, kuhu tuleb IT ettevõtte Heathmont Grupi peakontor. Põimuvad vana ja uus- rekonstrueeritud saab vana hoone ning naabriks pilkupüüdev uus. Tänu oma heale asukohale saab majadest nautida vaadet merele või jalutada mõne minutiga vanalinna.

 

Hipodroomi

 

Üsna pea teeme algust Hipodroomi elu ja ärikvartali arendamisega. Hipodroomi kvartal on üks Tallinna hinnatuimaid piirkondi. Rajatavatest korteritest ning büroopindadest on lummavad vaated Vanalinnale ning merele. Kohe kõrval asub ilus park ning vähem kui kilomeetrise jalutuskäigu kaugusel supelrand.