• RETERRA ESTATE  | Real Estate Development
  • Tallinn, Katusepapi tn 4
  • info@reterra.ee | 6 001 004

Tulevikumaastik ootab Sind!

Mustamäe tee 3, Tallinn

 

Tallinna tuiksoonel valmivad silmatorkavad esindusbürood ning supervaadetega korterid. 2017 a jaanuaris valmib 14-korruseline väga innovatiivse töökeskkonnaga Telia maja. Seejärel parkimismaja ja teine kõrghoone uute büroode ning korteritega. Kokku rajatakse 33 000 m² elu- ja äripindasid. Kvartali üheks märksõnaks on linnasüdame lähedus. Atraktiivne pole ainult hea asukoht, vaid ka terviklik keskkond. Siseruumide ja õueala loogiline põimumine moodustab ühtse terviku. Meeldiv töökeskkond tagatakse nii bürooruumides kui ka eritasapindadega pargialal. Avaratest akendest ja terrassidelt avanevad lummavad vaated kogu linnale ja merele. WoHo pakub enneolematut kvaliteeti uskumatute hindadega, mõnusat töökeskkonda ja ennekõike häid naabreid. 

Vaata kodulehte

Tiskre Ärimaja – kontor kodu lähedal

Rannamõisa tee 38d, Haabersti

 

Rendime 20 m² - 400 m² suuruseid büroopindu. Väikesed ruumid sobivad kodukontori asendamiseks. Suurema ettevõtte jaoks on lihtne muuta üheks tervikuks kasvõi terve korrus. Põhirõhk on kvaliteetsel sisekliimal, mis saavutatakse uudse jahutus- ja küttelahendusega tulevikutehnoloogiaga, säästes nii kuni 40% energiakulusid. Kõigis seintes asuvad kõrged aknad võimaldavad erinevaid ruumipaigutusi. Esimesel korrusel on restoran. Tiskre asumi ringtee ääres asuv 3-korruseline hoone on piirkonna elanike alternatiiv tipptunni liikluse vältimiseks. Kergliiklustee on mugav jalgrattaga või jalutades tööle tulemiseks. Autosõit toimub vastupidiselt üldisele liiklusvoolule. Kodu lähedal asuva kontoriga säästab päevas 45 minutit tipptunni liikluse arvelt.

Vaata kodulehte

Pähkli Kodu ridaelamud Tabasalu südames

 

Tabasallu, Pähkli ja Sarapuu tänava nurgale kerkib kolmest moodsast ridaelamust koosnev tipparhitektide loodud Pähkli Kodu elukeskkond. Kokku ehitatakse kahe aasta jooksul 3 kaasaegset ridaelamut. Igas elamus on kaheksa 4- ja 5-toalist kahekorruselist kodu. Korterid on kaasaegsed ja ülimalt praktiliste siselahendustega. Valgusküllased majad on ehitatud energiasäästlikku kontseptsiooni järgides. Uus elamukompleks pakub elanikele võimalust elada roheluses ja mõnusas linnalähedases elukeskkonnas, kus kõik eluks oluline on mõne minuti kaugusel.
Viimane kodu müügis- tule uudistama!

Vaata kodulehte

Lucca Ärimaja – Rannamõisa tee 50c, Haabersti

 

MULTIFUNKTSIONAALSUS 

1. Kõik ettevõtte tegevused ühe katuse all. 

2. Välistab liigse logistika kulu. 

3. Mugav nii klientidele kui ka töötajatele.

 

ESINDUSLIK JA EFEKTIIVNE 

StockOffice tagab töötajatele mõnusa töökeskkonna, tasuta parkimise ning loob tingimused ettevõtte toodete presenteerimiseks huvilistele kohapeal. 

 

RUUMIDE LAHENDUS 

Hoone on kahe korruseline. Hoones on kokku 5 kõrvuti asetsevat ning hoonet läbivat äri-ja laopinda. Esimesel korrusel, hoone eest on sissepääs müügisaali. Müügisaali taga asub laoruum, mis osaliselt ulatub teisele korrusele. Teise korruse büroopinnale pääseb müügisaali avatud trepist. Büroo-ja müügisaali ruumide sissepääs asub maja ees ning laoruumi sissepääs asub hoone tagumisel küljel. 

 

SISEVIIMISTLUS 

Põrandapinnad on betoonpinnana, klinkerplaadist või linoleumkattega. Seinapinnad on heledates toonides, millele vastanduvad tumedamad aktsendid põrandate, uste ja ripplagedena ning trepipiiretena. Ripplaed on dekoratiivsest naturaalse puidu toonis puitlaastplaadist. Büroo siseuksed on naturaalsest spoonist kattega. Materjalivalik on võimalikult looduslähedane. Signalisatsiooni- ja internetivalmidus, kommunaalkulud ca 2 eurot/m² kohta. 

 

Rendi huvi korral võta meiega julgelt ühendust!

 

Vaata kodulehte

Suured ja eksklusiivsed kinnistud Pringi külas männimetsa veerel.

 

Mustika Villade üle 3000 m² kinnistud asuvad mere lähedal, linnapiirist 4 km kaugusel, männimetsa loodud uuselamurajoonis Pringi külas Mustika teel. Vaikse tupiktänava krundile on võimalik rajada kuni kahekorruseline eramu. Hoonestusala paigutus säilitab kõrghaljastusega loodusliku elukeskkonna. Jalutuskäigu kaugusel asub maaliline Haabneeme supelrand ja Viimsi vabaõhumuuseum. Kohe elurajooni piiril asub uus moodne Laanelinnu lasteaed, mõne kilomeetri kaugusel koolimaja ning uus Viimsi Keskus. Mustika Villade kodu männimetsa rüpes on ideaalne privaatsust hindavale inimesele. Roheline kodupaik ootab Sind.

 

Vaata kodulehte

Täielikult renoveeritud ajastutruud korterid Kadriorus.

 

Peatselt saab endale väärilise väljanägemise muinsuskaitse all olev 1913. a. pärit Kadrioru kortermaja. Kolmekorruselise kivist sokliga puust elumaja restaureerimise käigus ehitatakse 8 ajaloolise hõnguga, kuid tänapäevastele tingimustele vastavat luksuslikku korterit. Korterid on erineva suurusega (35-130 m²), suuremates korterites on ka saun ja vannituba. 4 korterit paiknevad läbi kahe korruse, mille alumistelt korrustelt pääseb terrassile. Maja õuealal on 7 panipaika ja parkimiskohta. Fassaad paigutub J. Vilmsi tänavale ning õueala ja sissepääs vaiksele Vesivärava tänavale. Sisearhitekt on tunnustatud Aet Piel. 

Vaata kodulehte