Raadimõisa Kodu – see on kodu kultuuri keskel!

Raadimõisa Kodu on Eesti tunnustatud arhitektibüroo PIN poolt projekteeritud ning Eesti Rahva Muuseumi (ERMi) kõrvale ehitatav privaatne, looduslähedane ning kvaliteeti pakkuv elukeskkond.

Raadimõisa pargi vahetus läheduses olevasse kompleksi ehitatakse 8 valgusküllast neljakordset maja, mis loovad Raadile täiesti uue ja unikaalse elamupiirkonna. Maju hakkavad Raadimõisa pargiga ühendama kergliiklustee ning arenduse südameks saab olema lastesõbralik ühisala erinevate sportimisvõimalustega ning grillmaja õunapuuaiaga.

Kesklinnast 8-minutilise sõidu kaugusel paiknev elukoht pakub võimalust nautida piisavalt privaatsust, lastele turvalist elu- ja mängukeskkonda, sportlikke tegevusi ning kultuurilisi elamusi. Sealsamas, ERMi kõrval, asub kohe bussipeatus, mis garanteerib stabiilse ühenduse keskusega. Lisaks on tulemas ka eraldi bussipeatus ka otse arenduse ette, mis käivitub 2021 aastal.

Kompleksi kuus maja ja suur laste mänguplats koos grillmajaga on juba valminud. Viimaste hoonete Raadiraja 30 ja Ermi 19 ehitus lõpeb novembris ja detsembris 2021.

Huvilistel on võimalik külastada Raadimõisa kodu näidiskorter/show-roomi, mis on valminud koostöös sisearhitektidega ja kus saab tutvuda ka võimalike viimistlusvalikutega.

Igas Raadimõisa Kodu majas on lift, alumise korruste korteritel on suured ja avarad terrassid ning igal korteril on üks või kaks rõdu. Peaaegu kõikide korterite juurde kuulub kindel tasuta panipaik ning konkreetne parkimiskoht (ühe parkimiskoha ost on kohustuslik), mis saavad olema reserveeritud vaid konkreetsele korterile. Soovi korral on võimalus on osta mitu parkimiskohta.

Loodusest inspireeritud maitsekad viimistluspaketid, maast-laeni nurgaaknad ning läbimõeldud sisearhitektuur loovad Raadimõisa Kodust tõeliselt mõnusa elukoha.

Alusta enda hommikut mõnusa jooksuga Raadimõisa pargis, naudi kohvi ja erakordset vaadet isiklikul terrassil ja lõdvestu pärast pikka tööpäeva rohelisel haljasalal või Eesti tipp-sisearhitekt Aet Pieli poolt kujundatud kodu diivanil.

Tagurpidi Maja, Eesti Rahva Muuseum, Raadimõisa ajalooline park - need on vaid mõned näited lähedalasuvatest ja toredatest vaba aja veetmise võimalustest. See on kodu kultuuri keskel.

Raadimõisa Kodu ootab Sind tutvuma!

Paindlikud ja
maitsekad
siselahendused

Laste- ja
spordisõbralik
keskkond

Kindel
parkimiskoht
ja panipaik

Mängu- ja
spordiväljakud,
skatepark

Privaatne ja
looduslähedane
keskkond

Igal
korteril
rõdu/terrass

Ajalooline ja
kultuuriline
elukoht

8 minutit
Tartu
kesklinnast