VAATA FINANTSEERIMISE VÕIMALUSI
Kui Sul on küsimusi,
siis võta meiega ühendust!

* - Kohustuslikud väljad

Palun täida kõik väljad

Finantseerimise võimalused

Lhv Contact

Inge Maiman

laenuhaldur

kodulaen@lhv.ee Loe lisa
Coop Contact

Katrin Heinalo

Eralaenuhaldur

katrin.heinalo@cooppank.ee

Märgi laenutaotlusele vihjekood "CPReterra", ja Sinu kodulaenu lepingutasu on 0€.

Tule nõustamisele

Kodu aitab osta Swedbank

Pakkumise saamiseks kasuta koodi

RETERRA ja Sind teenindatakse eelisjärjekorras.

Arvutan

Telefon: 613 1324


Finantsteenuseid pakub
Swedbank AS. Tutvu
tingimustega ja pea nõu.

KOGEMUSTEGA ARENDAJA

Raadimõisa Kodu arendajaks on usaldusväärne ja kogemustega Reterra Estate OÜ, kelle portfelli kuuluvad näiteks Tartus Lumina Kodud ning Tallinnas kõrgelt tunnustatud WoHo Kvartal (sh Telia Maja ja Pipedrive uus kontor), Tiskre Ärimaja, Pähklikodu ridaelamud, Mustika Villad ja mitmed teised arendusobjektid.

www.reterra.ee 

TUNNUSTATUD JA KVALITEETSED EHITAJAD

Raadimõisa Kodu ehitavad Eesti tuntud ja kogenud ehitusfirmad Mapri Ehitus ja NOBE.

 

Mapri Ehitus on Tartu juurtega ja pea 20-aastase kogemusega ehitusettevõte, mis omab kontoreid nii Tartus, Tallinnas kui Riias. Mapri Ehitus on ehitanud nii aastal 2017. „Aasta ehitusprojekti“ tiitli võitnud Balti Jaama Turu, Otepää hubase Vidrike Puhkekeskuse kui Tartu massiivse Gardest Aianduskeskuse. Lisaks mitmetele teistele üle-eestilistele projektidele on Mapri ehitusobjektideks veel näiteks Tallinna ühed parima vaatega 13-kordsed Skyline Residence korterelamud ja uudne Woho (Work/Home) hübriidkvartal.

www.mapri.ee

NOBE brändi all tegutsev Nordecon Betoon on aastast 2000 ehituse peatöövõtu ja betoonitöödega tegelev ettevõte, mis pakub ehituse täisteenust projekteerimisest hoone valmimiseni. NOBE kogenud inseneride ja meistrite käe all valmivad keerukad insenerehitised, tootmishooned ja elumajad. Ühena vähestest ehitusfirmadest on NOBE-l ka oma majasisene projekteerimisüksus.

Hiljuti valmis NOBE ja Mapri Ehituse koostöös WoHo kvartal ning tööd käivad Tallinnasse Jahu tänavale rajatava büroohoonete kompleksiga.

NOBE rajatud ehitisi on korduvalt tunnustanud Eesti Betooniühingu korraldataval iga-aastasel konkursil. Viimati pärjati ettevõte Aasta Betooniehitise tiitliga 2017.aastal Viimsisse rajatud eramu eest. 

NOBE annab tööd ligi 150 inimesele.

www.nobe.ee