Paljud meist unistavad elust looduse roheluses, teised hindavad kesklinna lähedust ja mugavust. Kolmandate jaoks on oluline arhitektuur ja läbimõeldud funktsionaalsus. Kõik need soovid on täitnud Tartu ühes oodatuimas uusarenduses - LUMINA KODUD.

Eesti tippu kuuluva arhitektuuribüroo Kadarik ja Tüür (kes teinud ka Kvartali keskuse arhitektuuri) poolt loodud stiilsed kortermajad asuvad Jaamamõisa rahulikus piirkonnas, kust kesklinna on vaid 5 minutit autoga. See on Sinu elu uus kvaliteet.

Tartu linnas Jaamamõisa piirkonnas on valmimas uus modernne elukeskkond, mis koosneb kokku üheksast kortermajast.  Esimeses etapis ehitatud 3 hoonet on valmis ja müüdud ning peagi alustatakse ka II etapi arendust ja ehitust. Jäta enda kontakt ning saad esimesena korterite hindade ning plaanide kohta!

Kinnistu piirneb 2- ja 3-korruseliste uute korterelamutega, kaasaegse lasteaiaga, kergliiklusteede ning rohealadega. Detailideni läbimõeldud lahendused muudavad elamise mõnusalt mugavaks ja majandamise lihtsaks. Suured aknad ning avarad rõdud toovad igasse korterisse rohkelt loomulikku valgust. Trendikad siseviimistluslahendused on valminud Eestis kõrgelt hinnatud sisearhitekt Aet Pieli käe all. Vaid jalutuskäigu kaugusel asub hulk koole, kauplusi ning spordikomplekse.

Kui Te hindate trendikat kodu, head õpi- ja arenemiskeskkonda lastele, mugavat infrastruktuuri ja privaatset elukohta, on Lumina Kodu Teie jaoks sobivaim!